Publikováno Napsat komentář

Obecně o HQD

Shenzhen Hanqingda Technology Co., Ltd. je výrobcem elektronických cigaret, vedoucí k celosvětové mezinárodní značce HQD, která se věnuje výzkumu a vývoji, výrobě a prodeji jednorázových produktů řady elektronických cigaret, s týmem více než 1000 čínských soukromých podniků; přijmout mezinárodní vyspělou obchodní filozofii, spojit se s trhem a věnovat pozornost potřebám spotřebitelů. Při neustálých inovacích věnujeme větší pozornost „kvalitě na prvním místě“ a neustále uvádíme na trh různé řady produktů s vyspělou technologií a vynikající kvalitou. Společnost byla založena v roce 2014. Z pohledu uživatelské zkušenosti společnost dbá na bezpečnost, rychlost a módu a disponuje profesionálními servisními týmy jako je výzkum a vývoj, výroba a prodej, aby vybudovala profesionální servisní systém HQD, společnost má vysoce standardní systém řízení jakosti, moderní výrobní a kancelářské prostředí a pokročilou elektronickou technologii a vybavení, aby kvalita produktu odpovídala mezinárodním standardům; společnost získala certifikáty CE, FCC, ROHS a MSDS. Společnost sdružuje vysoce kvalitní a zkušené výzkumné, vývojové a manažerské talenty a věnuje se výzkumu, vývoji a výrobě jednorázových produktů elektronických cigaret.

Mise firmy: Pro uživatele: záměry služeb zákazníkům, aby byl lidský život pestrý. Zaměstnanci: vytvořit prostor pro rozvoj, zvýšit hodnotu zaměstnanců, zlepšit kvalitu života. Pro komunitu: podporovat zdravý vývoj a sloužit komunitě pokroku civilizace. Obchodní filozofie: Integrita! Realistický! Inovace! Účinný! odpovědnost! Morální princip: Spíše ztratit peníze, nikdy neztratit důvěryhodnost, poctivá práce. Pracujte lépe, v dobré víře a pragmaticky; K podnikání bez ohledu na velikost by se mělo přistupovat stejně. Firemní styl: Vážný, zodpovědný, přísný, aktivní a výkonný Vážný: dokonalost, zvídavý Je zodpovědná za: odvahu převzít odpovědnost nakonec Přísný: přísné vedení, vyčerpávající. Sebekázeň, přísná osoba zákona, přísně v pracovních postupech, přísná odměna a trest. Aktivní: Aktivní přijmout úkol, převzít iniciativu k převzetí odpovědnosti, převzít iniciativu k identifikaci problémů, převzít iniciativu ke zlepšení a zdokonalování. Efektivní: jasné pracovní plány, rychlá reakce. Dnes něco udělal, zítra nech místo.

Obecně o HQD jsme si pověděli, teď nějaký názor od nás.

HQD vapíky jsou novinkou na České trhu a je s nimi velké bum. Dohromady HQD vyrábí 24 druhů vapíků a mnoho různých chutí, které stále přibývají. V České republice momentálně máme legálně povoleno jen pár druhů. U nás můžete najít prozatím druhy – Cuvie a Wave a brzo u nás budete moci najít i další z oblíbenců od HQD.

HQD vapíky mají praktický malý design, který se vejde do pouhé kapsy, takže ho můžete mít neustále u sebe. Nejoblíbenější vlastností vapíků je ale jejich sladká a originální chuť.

Vapíky jsou jednorázové, tudíž náplň nelze doplnit, ani vapík nelze znova dobít.

Po skončení jejich životnosti se ekologicky likvidují.

0 0 votes
Article Rating

Napsat komentář

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments